KURUMSAL

Demirel

Hakkımızda

Misyonumuz

Vizyonumuz

Değerlerimiz

Kurumsal Eğitim

Hakkımızda

DEMİRKOL 1961 yılında, amyant iplik ve yumuşak salmastra imalatı yaparak ticaret hayatına başladı. Çeşitlenen örgülü yumuşak salmastra imalatının yanı sıra 1984 yılında PTFE (teflon) imal etmeye başladı. Dünyada sızdırmazlık teknolojisinin gelişmesine bağlı olarak Türkiye'de mekanik sızdırmazlık uygulamalarının artmasıyla, 1988 yılında mekanik salmastra ve döner bağlantı elemanları (su, buhar, kızgın yağ ve hava başlıkları) imalatına başlayan DEMİRKOL bu alanda Türkiye’deki ilk imalatçı oldu. Standart ürünlerin dışında özel ürünlerin tasarım ve imalatını da yapmaya başlamıştır. İmalatını yapmış olduğu her ürünün tadilatını da yaparak ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmuştur.

1994 yılında şirketleşerek DEMİRKOL SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ünvanıyla ticari hayatına devam etti. 2010 yılında yeni ortaklarıyla güçlenen DEMİRKOL, her türlü Pompa tadilat işlemlerini yapmaya başladı. 2018 yılından itibaren DEMİR-EL markasıyla endüstriyel ürünlerin (pompa, vana, rediktör, bağlantı elemanları, rulman, keçe/conta çeşitleri) satışı ile müşterilerine hizmet vermeye başladı.

DEMİRKOL kalitesini ISO 9001:2008 belgesini alarak tescillemiş bulunmaktadır. Pompa ve Makine imalatçılarının yanı sıra Tekstil, Gıda, Plastik ve Kimya sektörlerinde geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz

Müşterilerimiz için en uygun maliyetle en yüksek faydayı sağlayacak CRNI, KARBON, SERAMİK, SİLİSYUM, TUNGSTEN ve diğer yüzeylerden oluşan Mekanik Salmastra ve Döner Bağlantı elemanlarını üretmek. Ürettiğimiz ürünleri gelişen teknoloji ve değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirmek. Ürettiğimiz ürünler ile bu ürünlerin kullanıldığı pompa ve makinaların tadilatlarını yapmak.

Vizyonumuz

Müşterileri için değer yaratacak yüksek kaliteli ve verimli sızdırmazlık ürünleriyle sektöründe öncü olmaya devam etmek.

Değerlerimiz

  • DÜRÜSTLÜK
  • MÜKEMMELİYETE ULAŞMA
  • TÜKETİCİ ODAKLI ÇALIŞMA
  • ÇALIŞANLARINA SAYGI
  • TOPLUMSAL VE ÇEVRESEL SORUMLULUK
  • BİLİMSEL BAKIŞ AÇISI
  • DAYANIŞMA VE PAYLAŞIM

Kurumsal Eğitim

En değerli unsur insandır anlayışına inanan DEMİRKOL, insana yatırım yapmaktadır. DEMİRKOL çalışanlarına gerek iş performanslarını, gerekse kurumsal bilgi birikimlerini artırmak amacıyla kurum içerisinde düzenli aralıklarla çeşitli eğitimler vermektedir. DEMİRKOL hedeflenen sonuçları açık ve net bir şekilde çalışanlarına ileterek, çalışanlarının işlerini sevmelerini, verimli bir şekilde yürütmelerini ve katılımcı olmalarını sağlayarak, her türlü iş, eğitim ve organizasyon olanaklarını çalışanlarının hizmetine sunarak, birlikte ve bir bütün içinde hareket ederek, bir "ekip" olarak eğitim konusunda da sektörünün öncüsü olmuştur. Eğitimlerinde, öncelikli olarak bilgiyi kullanarak ilerleme gerçeğini göz önünde bulunduran DEMİRKOL SIZDIRMAZLIK; araştırmacı, problem çözücü, sonuç odaklı çalışanları ile bilgiyi ve teknolojiyi üretimde ve satış sonrası hizmetlerinde kullanmayı, düzenli olarak verilen personel ve müşterilerine verdiği eğitimlerle sürekli müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke olarak benimsemiştir.